Wydawca treści Wydawca treści

Pokoje gościnne w Zamrzenicy

Trzy pokoje w układzie „studio”, w tym jeden przejściowy, kuchnia z podstawowym wyposażeniem, 2 łazienki w dobrym standardzie. W podstawowej konfiguracji 3 dwuosobowe rozkładane kanapy, z możliwością dostawienia maks. 2 tapczanów.

Pokoje zlokalizowane w odrębnej części budynku biura nadleśnictwa, położonego w malowniczym miejscu nad Zalewem Koronowskim, z niezależnym wejściem. Pokoje nie są wyposażone w dostęp do internetu, w sprzęt TV oraz audio video. Wyżywienie we własnym zakresie. W cenie pobytu uwzględniono możliwość korzystania ze sprzętów i wyposażenia kwatery (np. kajak, rower wodny, łódź wiosłowa, bilard). Kontakt: - w dni powszednie, w godz. 7.15 do 15.15 w biurze nadleśnictwa w Zamrzenicy tel. nr 0-52 3341154, - w dni wolne od pracy 666 023 348

Cennik

Cena za 1 osobę /dobę bez względu na wiek - bez wyżywienia (ceny brutto - z VAT)

Przy pobycie trwającym:

  • jedną dobę 110,00 zł
  • 2-3 doby 90,00 zł
  • powyżej 3 dób - 70,00 zł

Pokoje gościnne w budynku Nadleśnictwa Zamrzenica w Zamrzenicy


Kwatera Myśliwska w Zamrzenicy

Kwatera położona jest w malowniczym miejscu, bezpośrednio nad Zalewem Koronowskim (15 m). Dysponuje 5 pokojami 2 – osobowymi i 1 pokojem 1 – osobowym, wszystkie z łazienkami, w dobrym standardzie. Goście korzystać mogą z pokoju dziennego (jadalni ) z wystrojem myśliwskim oraz kuchni.

Pokoje nie są wyposażone w sprzęt TV oraz audio video. Wyżywienie we własnym zakresie. W cenie pobytu uwzględniono możliwość korzystania ze sprzętów i wyposażenia kwatery (np. kajak, rower wodny, łódź wiosłowa, bilard. Tradycyjną formę turystyki pobytowej można połączyć z organizacją polowania na terenie wyłączonych obwodów łowieckich. Kontakt: - w dni robocze w godz. 7.15 do 15.15 w biurze Nadleśnictwa Zamrzenica ( tel. 0-52 3341154), - w dni wolne od pracy bezpośrednio w kwaterze tel. komórkowy 666 023 348.

Za zgodą nadleśnictwa dopuszcza się pobyt z psem. Opłata za pobyt psa w pomieszczeniu zajmowanym przez gościa wynosi 21,60 zł/doba. Pełną odpowiedzialność za psa i ewentaulne wyrządzone szkody ponosi właściciel. 

 

Cennik

Cena za 1 osobę /dobę bez względu na wiek - bez wyżywienia (ceny brutto - z VAT)

Przy pobycie trwającym:

  • jedną dobę 110,00 zł
  • 2-3 doby 90,00 zł
  • powyżej 3 dób - 70,00 zł

Kwatera Myśliwska Wierzchlas

Kwatera znajduje się wśród ciekawych i zróżnicowanych terenów leśnych. Pobliski rezerwat "Cisy Staropolskie" jest skupiskiem najstarszych w Polsce drzew tego gatunek. Niektóre cisy liczą sobie nawet 400 lat

Kwatera myśliwska wydzierżawiona na usługi agroturystyczne, pokoje z łazienkami, pokój wypoczynkowy, dobry standard. Kontakt bezpośrednio w kwaterze – nr tel. 052 334 90 20


Wiaty turystyczne, miejsca postoju

Leśnictwo Lubiewice


Miejsce postoju przy rezerwacie Cisów Staropolskich we Wierzchlesie


Miejsce postoju położone przy drodze dojazdowej do Leśnictwa Lubiewice od strony Bysławia

 

Leśnictwo Pieńkowo


Miejsce postoju położone przy trasie dojazdowej do leśnictwa od strony Pruszcza

 

Leśnictwo Zamrza


Miejsce postoju położonew Leśnictwie Zamrza przy trasie Minikowo - Gostycyn

 


Dwie wiaty turystyczne położone przy budynku Nadleśnictwa Zamrzenica

 


Wiata położona przy trasie ścieżki przyrodniczo - leśnej "Nad Zamrzonką"

 

Leśnictwo Lisiejamy


Wiata myśliwska położona przy budynku Leśnictwa Lisiejamy

 


Miejsce postoju położone przy trasie Klonowo - Zacisze

 

Leśnictwo Rykowisko


Miejsce postoju położone przy trasie Tuchola - Świecie

 

Leśnictwo Wandowo


Miejsce postoju położone przy trasie Zamrzenica - Piła

 

Leśnictwo Wandowo

 
Miejsce postoju położone przy obiektach zabytkowych kopalni BUKO (Piła)


Najnowsze aktualności Najnowsze aktualności

Powrót

Narada poświęcona ochronie przeciwpożarowej i zwalczaniu szkodnictwa leśnego

Narada poświęcona ochronie przeciwpożarowej i zwalczaniu szkodnictwa leśnego

28 marca 2025 r. w Hotelu Dobre z Lasu w Solcu Kujawskim odbyła się narada poświęcona zagadnieniom ochrony przeciwpożarowej i zwalczania szkodnictwa leśnego. Spotkanie zostało zorganizowane przez Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Toruniu i zgromadziło przedstawicieli kluczowych instytucji odpowiedzialnych za bezpieczeństwo lasów w regionie.

W naradzie uczestniczyli m.in. Wojewoda Kujawsko-Pomorski Pan Michał Sztybel, przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Komend Wojewódzkich Państwowej Straży Pożarnej i Policji z województw Kujawsko-Pomorskiego, Pomorskiego, Warmińsko-Mazurskiego oraz Wielkopolskiego. Obecni byli także reprezentanci Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia w Toruniu, Wojsk Obrony Terytorialnej, Państwowej Straży Łowieckiej, Wojewódzkich Związków Ochotniczych Straży Pożarnych RP, Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego, Zakładu Linii Kolejowych w Bydgoszczy PKP PLK S.A., firm lotniczych świadczących usługi dla RDLP w Toruniu oraz Państwowej Straży Rybackiej.

Kluczowe tematy narady

Podczas spotkania Wojewoda Kujawsko-Pomorski Pan Michał Sztybel przedstawił aktualne zagadnienia, dotyczące ochrony przeciwpożarowej w regionie. Pan Wojewoda podziękował także za dotychczasową współpracą służb w tym zakresie.

W dalszej części narady omówiono następujące kwestie:

  • Analiza sytuacji pożarowej oraz ochrony przeciwpożarowej w 2024 roku na terenie Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Toruniu.

  • Przebieg kontrolowanego wypalania drzewostanu w ramach przedsięwzięcia naukowo-badawczego „KONTRPOŻAR”, przeprowadzonego na terenie Ośrodka Szkolenia Poligonowego Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia w Toruniu.

  • Zwalczanie szkodnictwa leśnego w latach 2023-2024 na obszarze RDLP w Toruniu.

  • Działalność Centrum Szkolenia Strzeleckiego Lasów Państwowych w 2024 roku oraz plany na 2025 rok.

Narada była okazją do podsumowania dotychczasowych działań, wymiany doświadczeń oraz wyznaczenia kierunków przyszłych inicjatyw mających na celu zwiększenie bezpieczeństwa lasów oraz skuteczniejszą ochronę przed zagrożeniami pożarowymi i aktami szkodnictwa. Współpraca pomiędzy różnymi instytucjami i służbami pozostaje kluczowym elementem w realizacji tych zadań.

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Toruniu dziękuje wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i wkład w ochronę naszych lasów.