Położenie

Nadleśnictwo Zamrzenica położone jest w północno-zachodniej części województwa kujawsko-pomorskiego na południowym skraju dużego kompleksu leśnego Borów Tucholskich. Zawiera się w trójkącie trzech miast : Tucholi, Koronowa i Świecia.

Galeria zdjęć

W wiosennym runie lasów spotkamy obficie kwitnącego zawilca gajowego.

Historia

W skład dzisiejszego Nadleśnictwa Zamrzenica wchodzą następujące leśnictwa i osady leśne: Branica, Brzozowo, Bruchniewo, Bukowiec, Janiagóra, Jeleniagóra, Klonia, Leontynowo, Lisiejamy, Lisikąt, Lnianek, Lubiewice, Pieńkowo, Rudno, Rykowisko, Sarnówek, Sielanka, Sucha, Wandowo, Zamrza i Wierzchlas.

Organizacja nadleśnictwa

Nadleśnictwo jest podstawową, samodzielną jednostką organizacyjną Lasów Państwowych działającą na podstawie ustawy o lasach. Podlega Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych, która prowadzi nadzór i koordynuje działania na swoim terenie. Nadleśnictwa dzielą się na obręby leśne, które dalej dzielimy na leśnictwa.

Projekty i fundusze

"Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – zapobieganie, przeciwdziałanie oraz ograniczanie skutków zagrożeń związanych z pożarami lasów"

Asset Publisher Asset Publisher

Zurück

INFORMACJA - SPRZEDAŻ DREWNA

INFORMACJA - SPRZEDAŻ DREWNA

W dniach 21-22 września 2023 r. sprzedaż drewna odbywać się będzie tylko w leśnictwach objętych pilotażem sprzedaży bezgotówkowej. Wykaz leśnictw oraz zasady na jakich odbywa się sprzedaż w ww. leśnictwach można znaleźć klikając w poniższy link: 
Nadleśnictwo Zamrzenica - Lasy Państwowe


Zakup drewna w tych dniach, w biurowcu Nadleśnictwa Zamrzenica ,nie będzie możliwy. 
Za utrudnienia przepraszamy.